Shopping Cart

No products in the cart.

X-GRIP MOUSSE EXX (EXH-2)

129.00 

“X-GRIP Mousse EXX” töötati välja spetsiaalselt hard enduros kasutamiseks. See revolutsiooniline toode pakub kahe maailma eeliseid, torkekaitset ja kohandatavat kõvadust, 100% Made in Austria.

 

Selle süsteemi geniaalne külg seisneb ainulaadses EXX-tehnoloogias, mille puhul “vahumunade”, st EXX, arv määrab rehvi kõvaduse. Erinevalt tavalisest vahust, mis toetub ühele seadmele, kasutate X-GRIP Mousse EXX-ga mitmesuguseid väiksemaid elemente, pakkudes suurepärast kohandatavust paljudel pindadel. See süsteem tagab ületamatu veojõu ja juhitavuse, andes teile olulise eelise ka kõige keerulisemates tingimustes.

 

Soovitame 11–13 EXX rehvi kohta, pakkudes teile ideaalset paindlikkust peaaegu kõigi tingimuste jaoks.
Kui igas pakendis on 14 EXX-i, saate oma rehvi kõvadust täiuslikult reguleerida, et see vastaks hetketingimustele, teie vajadustele, eelistustele ja sõidustiilile. 12 EXX kasutamine rehvis hõlmab kõige laiemat kasutusala.

 

Lisaks sisaldab iga X-GRIP Mousse EXX pakett Mousse-GEL komplekti, mis pakub teile kõike, mida õigeks paigaldamiseks vajate. “X-GRIP Mousse EXX” abil oled igast asendist mäegede kunn!

Kategooriad: , , ,